Elektryk przemysłowy

Grupa590

Brzozów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk przemysłowy

Miejsce pracy: Jedlicze, rafineria

Zapewniamy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wymaganych kompetencji i efektywności,
  • pracę od poniedziałku do piątku + możliwe soboty pracujące
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe NNW
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie
  • stałą opiekę koordynatora

Zakres odpowiedzialności:

  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej
  • wykonywanie pomiarów diagnostycznych i uruchamianie urządzeń, instalacji i układów elektroenergetycznych
  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych
  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne
  • biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej
  • uprawnienia SEP E
  • doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych

Prezentacja firmy

Grupa590 jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna