Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie przeglądów systemów elektrycznych i elektromechanicznych
  • Diagnozowanie i naprawianie usterek oraz ustalanie przyczyn awarii
  • Konserwacja i modernizacja istniejących instalacji elektrycznych
  • Montaż i demontaż aparatów elektrycznych i urządzeń elektromechanicznych
  • Wykonywanie pomiarów i testów elektrycznych w celu oceny sprawności urządzeń i instalacji
  • Utrzymywanie dokumentacji dotyczącej przeglądów i napraw
  • Dopasowywanie i ustalanie parametrów pracy urządzeń elektrycznych
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i bezpieczeństwa instalacji
  • Stosowanie się do obowiązujących norm i przepisów związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska
  • Współpraca z innymi zespołami technicznymi w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania systemów elektrotechnicznych.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe, minimum zawodowe
  • aktualne świadectwo kwalifikacji

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pakiet medyczny,
  • fundusz świadczeń socjalnych.

Prezentacja firmy

RSM "Praga" to jedna z największych spółdzielni mieszkaniowych w Polsce,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis