Finance&Accounting Team Leader

HAYS

Gdansk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Gdansk
NR REF.: 1187042

Twoja następna firmaGlobalna, międzynarodowa firma świadcząca usługi wynajmu rowerów w różnych metropoliach na całym świecie, w tym również w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko Finance&Accounting Team Leader .
Osoba na tym stanowisku
  • Odpowiada za finanse w Polsce współpracując z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • Odpowiada za przygotowanie sprawozdawczości zewnętrznej i grupowej oraz za raportowanie ad hoc dla CFO,
  • Jest partnerem biznesowym dla osób zarządzających biznesem,
  • Zarządza 2-osobowym zespołem,
  • Jest w stałym kontakcie z Kontrolerem Finansowym zlokalizowanym w Centrali, wspierając go w zrozumieniu lokalnych przepisów,
  • Pracuje operacyjnie odpowiadając za obszar AP/AR przy współpracy z dostawcami i klientami i bycie w ciągłym kontakcie z zewnętrznym biurem rachunkowym, sprawdzając poprawność danych,
  • Zarządza obszarem GL, a w tym: sprawdzanie poprawności danych, przeglądanie zapisów księgowych, organizowanie i zarządzanie uzgodnieniami/analityką kont bilansowych i wynikowych,
  • Koordynuje coroczne audyty,
  • Współpracuje z centralą w tym również z CFO.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, pozwalającym na codzienną pracę w tym języku,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z finansami, rachunkowością lub ekonomią),
  • Bardzo dobra znajomość lokalnych przepisów księgowych i podatkowych – warunek konieczny,
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz doskonałe zdolności analityczne, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Osoba proaktywna, która lubi usprawniać i układać procesy z podejściem „hands on” oraz ceni sobie zmienne środowisko pracy i start-upowy klimat,
  • Doświadczenie w dynamicznym środowisku pracy typu startup – mile widziane.

Co zyskujesz?
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku biznesowym.
Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa