Opis stanowiska pracy

Zatrudnię Fizjoterapeutę w pełnym wymiarze czasu pracy do realizacji zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym. Głównym zadaniem Fizjoterapeuty będzie profilaktyka na miarę możliwości wychowanków przedszkola, czuwanie nad rozwojem fizycznym, prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową postawę ciała, ocena stanu zdrowia pacjenta, prowadzenie stosownej dokumentacji, dobieranie wyrobów medycznych dostosowanych do danej osoby.
Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe. Doświadczenie w pracy z dziećmi Autystycznymi Zakres obowiązków: Do zadań Fizjoterapeuty należy współpraca z nauczycielami i specjalistami, diagnostyka, udostępnienie wyników badań zainteresowanym nauczycielom i rodzicom. Fizjoterapeuta będzie również odpowiedzialny za prowadzenie terapii mających na celu poprawę funkcjonowania wychowanków na miarę możliwości psycho-fizycznych. Oferujemy: Oferujemy: - zatrudnienie na czas nieokreślony (pełen etat), - pracę w dynamicznym i pełnym wyzwań zespole, - miłą atmosferę, - elastyczny czas pracy. W ramach pracy: - zapewniamy sale edukacyjne, - zapewniamy pomoce dydaktyczne, - dostęp do technologii IT.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, dokumentacja potwierdzająca wykształcenie Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Kusy. szkolenia doskonalące w zakresie fizjoterapii, SI Wzory oświadczeń dostępne na stronie: Wymagana zgoda RODO
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy