Opis stanowiska pracy

TEB Placówka Kształcenia Ustawicznego w Warszawie, poszukuje osób na stanowisko: Nauczyciel na kierunku Grafika komputerowa Przedmioty w kształceniu zawodowym teoretycznym i praktycznym: 1. Grafika rastrowa 2. Projektowanie graficzne 3. Podstawy animacji komputerowej 4. Podstawy typografii 5. Grafika wektorowa 6. Podstawy DTP 7. Systemy CMS 8. Podstawy grafiki 3D W Placówce Kształcenia Ustawicznego w Warszawie kształcenie odbywa się w formie zaocznej, tj. sobota, niedziela raz w miesiącu. Grafik zajęć ustalany jest według dostępności nauczycieli uczących na danym kierunku. Oferujemy: - konkurencyjne wynagrodzenie - umowę zlecenie / umowę w ramach prowadzonej działalności - stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju osobistego
Wymagania:
Wymagane jest wykształcenie magisterskie kierunkowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy