Frezer , Tokarz CNC 13.50 € brutto / godz. + 40 € netto za Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA - FREZER  , TOKARZ  CNC  - NIEMCY -   NIEMIECKA UMOWA.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni  FREZERÓW CNC   na Projekty do Niemiec.

PRACODAWCA Niemiecka Agencja Pracy.  Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
ZATRUDNIENIE  od  Wrzesień  ,  Pazdziernik    i  w kolejnych  Miesiącach 2024.

OPCJA NR. 1
STAWKA   14.00 €  brutto / godz.  + 9.00  €  netto / Godz. Pracy.
Zakwaterowanie Organizuje Pracodawca Pracownik Opłaca Zakwaterowanie.
Koszt Kwatery 20 € - 30 € za Dobę.

OPCJA NR. 2
STAWKA   13.50 €  brutto / godz.  + 40 €  netto za  Dzień Pracy + Opłacony Pensjonat.
Zakwaterowanie Organizuje  i Opłaca w 100 % Pracodawca.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po Stronie Pracodawcy ( OPCJA NR. 1 ).

Jeśli wzbudziliśmy Państwa  zainteresowanie prosimy o przesyłanie  aktualnych CV.
Jesteśmy do Państwa Dyspozycji  Służymy Doradztwem i  Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
Pełna Obsługa Maszyn Frezarek  CNC. ( Ustawianie Obrabiarek , Kalibracja ).
Nadzór nad całym Procesem Wykonywania przez Obrabiarkę Elementów.
Dobór Materialu i Tworzywa do Obróbki.
Konserwacja Maszyn  i Dbałość o jej bezawaryjność,.

PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie  min. 2 LATA.
Czytanie RYSUNKÓW  Technicznych.
Znajomość jęz. niemieckiego  na Poziomie Wykonywania Zadań i Projektów.
ale pojawiają  sie Zlecenia  które   akceptują   Znajomość jez. angielskiego u Kandydatów.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
14 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis