Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2008

Obowiązki:

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES UPRAWNIEŃ STRAŻY GRANICZNEJ OKREŚLA ROZDZIAŁ 3 USTAWY Z DNIA 12 PAŹDZIERNIKA 1990R. O STRAŻY GRANICZNEJ INNE SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE NA TEMAT OFERTY DOSTĘPNE SĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ MORSKIEGO ODDZIAŁU SG WWW.MORSKI.STRAZGRANICZNA.PL
KANDYDAT MUSI POSIADAĆ WYŁĄCZNIE OBYWATELSTWO POLSKIE.
NIE MOŻE BYĆ KARANY ZA PRZESTĘPSTWO LUB PRZESTĘPSTWO SKARBOWE ORAZ MUSI KORZYSTAĆ Z PEŁNI PRAW PUBLICZNYCH.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • OBOWIĄZEK ZALICZENIA TESTU PISEMNEGO NA POZIOMIE SZKOŁY ŚREDNIEJ Z WYBRANEGO JĘZYKA OBCEGOSZCZEGÓLNE WYMAGANIA ZNAJDUJĄ SIĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ WWW.MORSKI.STRAZGRANICZNA.PL

Miejsce pracy: ŻOŁNIERSKA 4, 71-210 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: OSOBISTE ZŁOŻENIE DOKUMENTÓW BĘDZIE MOŻLIWE PO ZAREJESTROWANIU SIĘ POPRZEZ MODUŁ NABÓR DO SŁUŻBY W SG ORAZ UPRZEDNIM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU TERMINU SPOTKANIA.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
110
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy