GL Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
GL AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Realizacja codziennych operacji księgowych w obszarze General Ledger (GL) oraz zarządzanie środkami trwałymi.
  • Terminowe i dokładne przeprowadzanie zamknięć miesiąca dla wielu podmiotów w systemie SAP w ramach procesu Record-to-Report.
  • Ustawianie i aktualizacja danych podstawowych środków trwałych oraz księgowanie ruchów na kontach środków trwałych.
  • Wspieranie lokalnych jednostek w kwestiach związanych z GL i FA oraz zapewnienie zgodności z przepisami wewnętrznymi i zewnętrznymi.
  • Wsparcie w procesach transferu, tworzenie instrukcji procesowych oraz standaryzacja procesów księgowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale General Ledger (szczególnie w międzynarodowym środowisku),
  • Wykazanie się znajomością zasad rachunkowości,
  • Zaawansowane umiejętności obsługi pakietu MS Office,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (B2 min.),
  • Silne umiejętności analityczne oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności zawodowych w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Praca w systemie hybrydowym,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MyBenefit,
  • Szkolenia i programy rozwojowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.