Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0996

Obowiązki:

Prowadzenie pełnej księgowości spółdzielni zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego. Sporządzanie okresowych raportów, analiz na potrzeby Zarządu, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, raportów GUS, itp. Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad kwestiami księgowymi i podatkowymi w spółdzielni.
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi – US, GUS, Banki, ZUS i inne.
Terminowe sporządzanie sprawozdań i deklaracji podatkowych
Kontrola sald kont księgowych, rozrachunków z kontrahentami,
Bezpośrednia współpraca z osobami zarządzającymi spółdzielnią, pracownikami, biegłymi rewidentami, lustratorami.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • DOŚWIADCZENIE NA DANYM STANOWISKU PRACY (wymagany staż - lata: 3)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości. Znajomość aktualnych przepisów podatkowych i umiejętność ich zastosowania. Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel. Mile widziana znajomość programu OPTIMA. Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego. Dobra organizacja, samodzielność, operatywność, współpraca w zespole, dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie.

Miejsce pracy: Pabianicka 8, 97-400 Bełchatów, powiat: bełchatowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV można wysyłać na adres e-mail: spolem_bel@o2.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy