Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2053

Obowiązki:

Głównym księgowym jednostki sektora finansów publicznych, jest pracownik, któremu kierownik jednostki powierza obowiązki i odpowiedzialność w zakresie:
1) prowadzenia rachunkowości jednostki;
2) wykonywania dyspozycji środkami pieniężnymi;
3) dokonywania wstępnej kontroli:
a) zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym,
b) kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych
Pozostały zakres określony został w ogłoszeniu- http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/getFile?id=448106

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Pracownik ds. księgowości i rachunkowości
  • kierowanie działem księgowości
  • Komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu Excel

Wykształcenie:

  • pomaturalne/policealne

Pozostałe wymagania:

  • Umiejętność: znajomość programów: PROGMAN - Finanse, Rozrachunki; BESTIA

Miejsce pracy: Zjednoczenia 28, 76-248 Dębnica Kaszubska, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: szczegóły na stronie:http://ug.debnicakaszubska.ibip.pl/public/getFile?id=448106

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy