Grafik, operator DTP DRUKARNIA

Skela

02-793 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie projektów graficznych do druku na podstawie dostarczonych plików;
  • sprawdzenie poprawności plików do druku;
  • wykonanie impozycji;
  • obsługa cyfrowej maszyny drukującej;
  • rozwiązywanie problemów z drukiem i podejmowanie działań korygujących;
  • obsługa programów Adobe;

Wymagania

  • dobra znajomość programów graficznych z pakietu Adobe, w szczególności  Illustrator, InDesign, Photoshop;
  • samodzielność w działaniu;
  • znajomość zagadnień poligraficznych i technik druku;
  • odpowiedzialność, staranność, dokładność;

Prezentacja firmy

SKELA Łączy w sobie ludzi z doświadczeniem i pasją w dziedzinie reklamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy