Opis stanowiska pracy

 W związku z rozszerzeniem profilu działalności firmy poszukujemy do działu handlowego osoby  które nie boją się wyzwań, chcą sprawdzić się w samodzielnej pracy, są nastawione na pracę w systemie prowizyjnym

Obowiązki :

  • pozyskiwania Klientów
  • przedstawianie oferty Klientom, wsparcie oraz doradztwo w obszarze szkoleń IT
  • udział w akcjach i działaniach marketingowych
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • obsługa dedykowanych systemów informatycznych
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w sektorze usług
  • umiejętność pracy z klientem
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie, zaangażowanie
  • znajomość programów MS Office
  • umiejętność organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą i dynamiczną pracę
  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość długofalowej współpracy

Możliwość rozliczenia w formie B2B

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w szkoleniach oraz doradztwie w zakresie informatyki.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 800PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia od efektywności
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi