HOLANDIA: Praca na produkcji – PIELĘGNACJA KWIATÓW (nawet 16,31 brutto/h!)

Carriere Contracting International Recruitment Polska sp. z o.o.

Holandia, Bleiswijk, zagranica

Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Bleiswijk, Holandia

Stanowisko: Pracownik sortowni kwiatów doniczkowych

Czym będziesz się zajmować:

Poszukujemy osób chętnych do pracy przy uprawie kwiatów anturium oraz orchidei. Do Twoich obowiązków będzie należało pikowanie sadzonek, sortowanie i przesadzanie kwiatów. Będziesz także kontrolować maszynę sortującą. Praca odbywa się w szklarni lub na hali. W zależności przydzielonego stanowiska praca odbywa się w pozycji stojącej lub siedzącej.

O firmie, w której będziesz pracować:

Anthura B.V. to firma zlokalizowana w miejscowości Bleijswijk. Specjalizuje się w hodowli kwiatów anturium oraz orchidei. Swoją historię rozpoczęła w 1938 roku. Od tego momentu, z małej rodzinnej firmy zmieniła się w światowej klasy hodowcę kwiatów.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od EUR 13,68 brutto/h + dodatki
  • Dodatek urlopowy 1,49 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)
  • Dodatek wakacyjny 1,14 brutto/h

W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet EUR 16,31 brutto/h

  • Płatne nadgodziny
  • Dodatek dla kierowcy
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Stołówka
  • Możliwość stałej współpracy
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do podjęcia pracy długoterminowej
  • Elastyczność i gotowość do pracy 5 dni w tygodniu
  • Motywacja i zaangażowanie
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

O nas: Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia, pozyskująca pracowników na rynek niderlandzki. Dla naszych holenderskich klientów rekrutujemy już od prawie 20 lat, w czasie których zrealizowaliśmy ponad 92 000 ofert pracy w takich branżach jak: logistyka, produkcja, ogrodnictwo czy rolnictwo. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy, posiadająca certyfikat nr 691 wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Spodobała Ci się ta oferta? Aplikuj już teraz!

Prezentacja firmy

Carrière International to jedna z najszybciej rozwijających się agencji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji