Independent Accountant

HAYS

Wroclaw, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188587

Dla naszego Klienta z branży retail poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby, która dołączy do zespołu księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT).
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów dla zarządu.
  • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych.
  • Obsługa systemów księgowych i finansowych.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS).
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych.
  • Analiza i kontrola kosztów oraz przychodów firmy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku samodzielnej księgowej.
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.
  • Umiejętność obsługi programów księgowych (np. Symfonia, Optima).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Co oferuje Klient:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Pakiet benefitów (np. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa