INSPEKTOR DO SPRAW OBSŁUGI ORGANIZACYJNO -ADMINISTRACYJNEJ W WYDZIALE KOORDYNACJI ŚWIADCZEŃ

Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/9119

Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku:
-prowadzi ewidencję obiegu oraz współpracuje z kancelarią ogólną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz innymi sekretariatami w zakresie wysyłki/odbioru korespondencji
-prowadzi terminarz dyrektora, obsługuje spotkania w wydziale, przekazuje komunikaty, polecenia i ustalenia organizacyjne pracownikom wydziału
-obsługuje klientów wydziału oraz udziela podstawowych informacji na temat realizowanych zadań
-przedkłada dokumenty i korespondencję do podpisu dyrektora oraz kierowników, dokonuje dekretacji zastępczej na dokumentach w postaci papierowej
-uczestniczy w archiwizacji dokumentacji wytworzonej przez wydział oraz udostępnia pracownikom merytorycznym dokumentację spraw zakończonych
-przygotowuje dokumenty z zakresu spraw kadrowych (listy obecności, ewidencja wyjść, delegacje) dotyczących pracowników wydziału
-zapewnia zaopatrzenie wydziału w materiały biurowe.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie średnie. Znajomość ustaw: o świadczeniach rodzinnych, o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, o wojewodzie i administracji rządowej, o ochronie danych osobowych, instrukcji kancelaryjnej. Rzeczypospolitej Polskiej lub których pobyt na tym terytorium jest uznawany za legalny na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z koniktem zbrojnym na terytorium tego państwa. W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r. Posiadanie obywatelstwa polskiego albo obywatelstwa innego państwa Unii Europejskiej albo obywatelstwa innego państwa, którego obywatele na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego posiadają prawo podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Korzystanie z pełni praw publicznychNieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe)wykształcenie: średnie na kierunkach związanych z pracą administracyjną lub biurową Znajomość języka UE na poziomie B1 (wg ESOKJ). Znajomość ustawy o służbie cywilnej. Znajomość rozporządzeń: Rozporządzenie (WE) nr 883/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, Rozporządzenie parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 987/2009 z dnia 16 września 2009 r. dotyczące wykonywania rozporządzenia (WE) nr 883/2004.

Miejsce pracy: Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny.Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia.Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 19441990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972r. lub później.Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych.Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.Dołącz, jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe)Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracyKopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie znajomości języka angielskiego lub języka UE na poziomie B1 (wg ESOKJ).W przypadku przekazania dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność konieczne jest dołączenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru w zakresie wykraczającym poza katalog danych określonych w Kodeksie pracy oraz wynikających z ustawy o służbie cywilnej. Aplikuj do: 18 października 2024W formie papierowej z dopiskiem: "ogłoszenie nr 143527" na adres: Punkt przyjęć korespondencji w pokoju 24 w kancelarii ogólnej przy wejściu A"ul. Okopowa 21/27 80-810 GdańskNa kopercie i liście motywacyjnym należy umieścić dopisek: 94/24.Dokumenty można składać elektronicznie wyłącznie przez elektroniczną skrzynkę podawczą (ESP) urzędu utworzoną na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej (ePUAP).Zasady dotyczące doręczania dokumentów elektronicznych dostępne są na stronie BIP urzędu w zakładce Dla klienta > Doręczanie dokumentów elektronicznych.Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: (58) 30 77 141, (58) 30 77 530,Więcej o pracy na stronie urzędu: https://www.gov.pl/web/uw-pomorski/co-oferujemy2Dokumenty należy złożyć do: 18.10.2024Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzęduAplikując, oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy