Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1254

Obowiązki:

-prowadzenie ewidencji analitycznej środków trwałych, pozostałych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych na poszczególne jednostki prokuratur okręgu gorzowskiego;
-obsługa programu komputerowego Środki trwałe w zakresie ewidencji analitycznej środków trwałych, pozostałych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych na poszczególne jednostki prokuratur okręgu gorzowskiego;
-przygotowywanie dokumentacji związanej z likwidacją mienia;
-prowadzenie ewidencji i likwidacji pieczęci;
-opracowywanie wniosków o udzielenie zamówienia publicznego poniżej 130 000,00 zł wraz z niezbędną dokumentacją postępowania oraz wniosków o wydatek finansowy;
-inne.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • pełna zdolność do czynności prawnych,nieposzlakowana opinia, niekaralność sądowa, w tym za przestępstwa skarbowe,przeciwko osobie ubiegającej się o przyjęcie na staż urzędniczy nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi,wysoki poziom wiedzy ogólnej i kultury osobistej, zdolności analityczne, kreatywnośćstan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na tym stanowisku.

Miejsce pracy: MONIUSZKI 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: ogłoszenie o konkursie na stronie https://www.gov.pl/web/po-gorzow-wielkopolski/20241003---konkurs-na-staz-urzedniczy-w-prokuraturze-okregowej-w-gorzowie-wlkp-na-docelowe-stanowisko-inspektor-w-7-wydziale-budzetowo-administracyjnym

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat