Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2108

Obowiązki:

Realizacja zadań wydziału w zakresie inwestycji;
Zakres podstawowych zadań:
zlecanie spraw z zakresu dokumentacji budowlanej;
przygotowanie niezbędnej dokumentacji przetargowej;
zlecanie robót i przygotowanie umów na roboty inwestycyjne;
udział w pracach komisji przetargowych;
organizowanie spraw związanych z nadzorem inwestorskim;
współdziałanie z innymi podmiotami w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia inwestycji;
współdziałanie z organami administracji w zakresie realizacji inwestycji;
prowadzenie inwestycji i ich nadzorowanie, przygotowanie dokumentacji związanej z realizowanymi inwestycjami;
merytoryczne przygotowanie materiałów do wniosków o przyznanie pozabudżetowych środków dot. prowadzonych zadań;
przygotowanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w zakresie prowadzonych spraw;
zastępowanie wskazanego pracownika wydziału Inwestycji na czas nieobecności w pracy.
4. Informacja o warunkach

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania konieczne: obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślneprzestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, wykształcenie średnie i co najmniej 5-letni staż pracy lub wyższe i co najmniej 3-letnistaż pracy.Wymagania dodatkowe: preferowane wykształcenie o kierunku budowlanym, mile widziane doświadczenie w pracy samorządowej, znajomość ustaw: o finansach publicznych, prawo zamówień publicznych,o rachunkowości, o ordynacji podatkowej, o samorządzie gminnym oraz kodeksupostępowania administracyjnego, dobra znajomość obsługi komputera, w tym obsługi edytorów tekstu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i wyznaczania priorytetów

Miejsce pracy: Kard. St. Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: list motywacyjny, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kopie dokumentów potwierdzające posiadany staż pracy i doświadczenie zawodowe lub oświadczenie o zatrudnieniu zawierające okres zatrudnienia, w przypadku pozostawania w stosunku pracy, kopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie, odbyte szkolenia oraz posiadane umiejętności i uprawnienia, oświadczenie o posiadanym obywatelstwie, oświadczenie o nieposzlakowanej opinii, oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych, oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty należy składać w kopercie z adnotacją Nabór na inspektora w Wydziale INW" w Urzędzie Miasta Ustka Biuro Obsługi Interesantów, ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 3, 76-270 Ustka lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Termin: do dnia 9 października 2024 r. Dokumenty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu do Urzędu) i nastąpi rozstrzygnięcie naboru. Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej. Na stronie internetowej BIP - http://bip.um.ustka.pl i na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta Ustka zostanie umieszczona informacja o wyniku naboru. Dodatkowe informacje pod nr tel. 59 8154312, 59 8154309.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy