Inżynier Budowy ds. Kosztorysowania - OSBL Płock

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Warszawa, Płock, mazowieckie

Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
Jesteśmy grupą o zasięgu globalnym, wyspecjalizowaną w realizacji projektów z obszaru infrastruktury, energii, budownictwa kubaturowego i przemysłowego, koncesji oraz nowoczesnych technologii. Nasza przeszło 50-letnia historia, projekty w 15 krajach i zespół ponad 2,500 fachowców pozwalają nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań.

W Polsce, od 2007 roku prowadzimy działalność w sektorach takich jak budownictwo, infrastruktura, przemysł, energetyka i technologie. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 60 projektów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa infrastrukturalnego, energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku. Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Stanowisko to jest idealne dla osób z doświadczeniem w zarządzaniu kosztami oraz zmianami na budowie, które potrafią dynamicznie reagować na bieżące wyzwania i zmieniające się warunki w trakcie realizacji projektu.

Zakres zadań:

  • Szacowanie ilości materiałów na podstawie zatwierdzonych rysunków oraz zmian wynikających z bieżących warunków na budowie.
  • Współpraca z zespołem budowy i działem inżynierii w celu certyfikacji wykonanych prac oraz wspieranie procesu płatności dla podwykonawców.
  • Przegląd dokumentacji technicznej, rysunków i specyfikacji oraz monitorowanie zgodności kontraktów z wymaganiami projektowymi.
  • Monitorowanie zmian projektowych i przetwarzanie płatności podwykonawców zgodnie z postępem prac.
  • Ocena dodatkowych zleceń pracy, weryfikacja zmian w umowach oraz zapewnienie aktualnych wycen od podwykonawców.
  • Przygotowywanie raportów pomiaru postępu prac oraz ocena rzeczywistych prac wykonanych przez podwykonawców.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.
  • Znajomość zarządzania kosztami, ryzykiem oraz zmianami w projektach.
  • Doświadczenie w branży EPC (mechanika, elektryka, sterowanie) będzie dodatkowym atutem.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii lub pokrewnej dziedzinie.
  • Znajomość SAP oraz norm ISO 9001 (mile widziana).

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach projektu przemysłowego;
  • Możliwość rozwoju zawodowego u boku doświadczonych specjalistów;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".