Inżynier Budowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
Inżynier BudowyMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Organizacja prac, kontrola oraz nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń,
  • Prowadzenie robót zgodnie z przepisami BHP oraz dokumentacją techniczną,
  • Współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy i firmami podwykonawczymi,
  • Kontrola nad jakością wytwarzanych produktów, odbiór materiałów,
  • Raportowanie i składanie sprawozdań,
  • Współpraca z Biurem Technicznym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub pokrewnym,
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy w firmie z branży geotechnicznej,
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość na pracę w delegacji na terenie kraju.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej jednym z liderów w branży geotechnicznej,
  • Możliwość udziału w prestiżowych i ciekawych inwestycjach,
  • Pracę w przyjaznym oraz zaangażowanym zespole,
  • Pakiet benefitów,
  • Zakwaterowanie w delegacji,
  • Samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.