Inżynier Mechanik - rekrutacja online

HRK S.A.

Jasło, podkarpackie

HRK S.A.
Inżynier MechanikMiejsce pracy: Jasło

Zadania:

  • Zapewnienie bezawaryjnego funkcjonowania linii produkcyjnej.
  • Tworzenie oraz aktualizację dokumentacji technicznej.
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi przez firmy podwykonawcze.
  • Poszukiwanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań technicznych oraz wprowadzanie usprawnień.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby firmy.
  • Udział w projektach związanych z wdrażaniem nowych linii produkcyjnych oraz doskonaleniem już istniejących.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie mechaniki lub budowy maszyn.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub odbyty staż w zawodzie.
  • Znajomość budowy maszyn.
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną, w tym rysunkami z zakresu hydrauliki i pneumatyki siłowej oraz rysunku technicznego.
  • Znajomość obsługi programu AutoCAD (warunek konieczny).
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Dostęp do programu świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia grupowego.
  • Przyjazne środowisko pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.