Inżynier Procesu

Vesuvius Poland Sp. z o.o.

SKAWINA, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

  • Monitorowanie procesu produkcyjnego – pomiar zdolności, redukowanie zmienności, identyfikacja niezgodności
  • Opracowywanie planów kontroli, analizowanie przyczyn problemów oraz proponowanie propozycji ulepszeń (techniczne, surowce, product design)
  • Sprawowanie nadzoru nad dostępnymi zasobami technicznymi oraz identyfikowanie zasobów potrzebnych do realizacji nowych wdrożeń
  • Optymalizacja pracy kluczowych węzłów produkcyjnych, minimalizacja przestojów, identyfikacja i analiza stanów odbiegających od standardowych, praca nad ulepszeniem procesów oraz produktów, redukcja napraw oraz wybraków
  • Standaryzacja procesów
  • Opracowywanie niezbędnej dokumentacji (procedur, instrukcji postępowania, schematów przepływów procesów)
  • Współpraca z działem R&D w sprawach technologicznych
  • Uczestnictwo w procesie wdrażania nowych projektów/ wyrobów, opracowywanie planów testów, planów walidacji oraz nadzorowanie realizacji
  • Procesowanie RFQ, współpraca z Kierownikami Produktu
  • Prowadzenie okresowych audytów zgodności, identyfikowanie odstępstw i proponowanie działań doskonalących
  • Udział w procesie walidacji kompetencji operatorów do pracy na kluczowych węzłach produkcyjnych / maszynach

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany profil: ceramiczny, materiałowy, inż. produkcji)
  • 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku lub w dziale techniczno-produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu chemii, technologii materiałowej, ceramiki
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość (praktyczna) podstawowych narzędzi Lean
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu metodologii rozwiązywania problemów procesowych (8D), analizy przyczyn i skutków niezgodności
  • Znajomość i doświadczenie z zakresu statystycznych metod zbierania danych, analizy i kontroli procesu
  • Doświadczenie w prowadzeniu kwalifikacji procesów/produktów, zarządzaniu zmianami, prowadzeniu audytów wewnętrznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego poziom B2/C1
  • Znajomość systemu SAP będzie mile widziana

Prezentacja firmy

VESUVIUS POLAND SP. Z O.O. to spółka produkcyjna zlokalizowana w Skawini... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy