Inżynier Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, który od 23 lat zajmuje się paliwami gazowymi, ciekłymi i gazami oraz cieczami technicznymi, poszukujemy inżyniera sprzedaży. Skumulowana wiedza biznesowa i doświadczenie inżynierskie firmy sięga przełomu lat 80 i 90 XX w. Siedziba i główne biuro mieści się w Łodzi, poprzez partnerów regionalnych i międzynarodowych firma jest obecna w całej Polsce oraz na rynkach zagranicznych.

Inżynier SprzedażyMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Doradztwo techniczno-handlowe na rynku polskim i zagraniczmy.
  • Prowadzenie kontaktów marketingowo-sprzedażowych z biurami projektowymi, działami pomiarów spółek gazowych, chemicznych i petrochemicznych oraz przemysłem wykorzystującym paliwa gazowe i ciekłe, inwestorami oraz integratorami biogazowni i biometanowni
  • Rozwój dostępo do oferty produkowej i usługowej w kanałach internetowych i na platformach zakupowych
  • Opracowywanie analiz/ doboru rozwiązań technicznych dostosowanych do potrzeb klienta, uwzględniając i promując produkty i usługi pracodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie inżynierskie w kierunku inżynierii procesów, ochrony środowiska, mechaniki płynów, analityki gazów i cieczy
  • Posługiwanie się oprogramowaniem typu CAD w stopniu podstawowym
  • Umiejętność w korzystaniu z oprogramowania Word
  • Umiejętność podstawowej analizy marżowości projektu, zamówienia
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (30-50% czasu pracy)
  • Znajomość języka angielskiego B1
  • Doświadczenie w korzystaniu z SharePoint, OneDrive, OneNote, programów graficznych- mile widziane

Oferujemy:

  • Rozwój w kierunku Product Managera, Project Managera, Koordynatora Działu
  • Pracę przy udziale najnowszych technologii
  • Premia roczna w wysokości do 3 wynagrodzeń miesięcznych
  • Niekorporacyjną atmosferę
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Umowa B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.