Inżynier Utrzymania Ruchu

Dijo sp. z o.o.

Wrocław - Klecina, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Planowanie i nadzór nad pracami prewencyjnymi w podległym parku maszynowym
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania ruchu parku maszynowego na podległym obszarze produkcyjnym poprzez merytoryczne i praktyczne wsparcie techników zespołu utrzymania ruchu.
  • Analiza przyczyn awarii oraz wdrażanie planu ich eliminacji
  • Wprowadzanie działań modernizacyjnych i usprawniających na obecnych liniach
  • Udział i wsparcie przy pracach związanych z instalacją nowych ciągów produkcyjnych
  • Wykonywanie okresowych inspekcji, wdrożenie planu predykcyjnego dla podległego parku maszynowego
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej
  • Administracja programu CMMS, przygotowanie planów prewencyjnych, wprowadzanie zmian dotyczących parku maszynowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu: automatyka/robotyka/mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakresie obsługi i konserwacji instalacji i urządzeń produkcyjnych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Uprawnienia SEP
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej
  • Znajomość budowy i zasad eksploatacji nadzorowanych maszyn oraz zasad prewencyjnego i predykcyjnego utrzymania ruchu
  • Podstawowa wiedza z termowizji, wibrodiagnostyki
  • Odpowiedzialność, terminowość, umiejętność pracy w grupie

Prezentacja firmy

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji