Junior Category Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy profesjonalnego sprzętu i wyposażenia poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu marketingu odpowiedzialnego za zarządzanie kategorią.

Junior Category ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie kategorią produktów sprzętu profesjonalnego i osiąganie celów w zakresie obrotu i marż zysku.
  • Analiza danych rynkowych i wsparcie sprzedaży produktów w poszczególnych kanałach sprzedaży.
  • Wprowadzanie i pozycjonowanie nowych produktów, przegląd cen i asortymentu wraz z aktualizacją.
  • Wspieranie zespołu sprzedaży prezentacjami handlowymi, szkoleniami produktowymi, planowaniem promocyjnym oraz uczestnictwem w imprezach i spotkaniach z klientami.
  • Wspieranie zespołów funkcyjnych: sprzedaż, finanse, obsługa klienta w zakresie działań związanych z produktem i marketingiem.
  • Współpraca z europejskimi zespołami ds. zarządzania produktami i marketingu w celu terminowego wprowadzania na rynek nowych produktów i materiałów promocyjnych.
  • Uaktualnianie platform internetowych i mediów społecznościowych o treści promocyjne i produktowe.
  • Poszukiwanie nowych możliwości rynkowych, propozycje działań sprzedażowych i promocyjnych.
  • Udział w organizacji imprez branżowych i prezentacji dla klientów.

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia na stanowisku marketingowym w branży rozwiązań technicznych.
  • Umiejętności analityczne.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i w zakresie zarządzania projektami.
  • Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne umożliwiające komfortowe powadzenie prezentacji w większych grupach.
  • Umiejętności obsługi komputera: MS Word, PowerPoint, Excel, Outlook.
  • Dobre zrozumienie mechanizmów mediów społecznościowych i Internetu.
  • Język angielski – bardzo dobry (wykorzystywany w codziennej pracy).

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy).
  • System premiowy.
  • Możliwość pracy zdalnej.
  • Duża samodzielność i odpowiedzialność.
  • Szkolenia produktowe.
  • Świadczenia pozapłacowa (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.