Junior Fixeed Assets Accountant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Junior Fixeed Assets AccountantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zakładanie oraz aktualizacja masterdaty środków trwałych oraz ich kapitalizacja.
  • Księgowanie ruchów na środkach trwałych, w tym sprzedaż i likwidacja.
  • Udział w zamknięciach okresowych (miesiąc, kwartał, rok) oraz planowanie roczne.
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji oraz księgowanie jej wyników.
  • Wsparcie innych działów firmy w zakresie księgowości środków trwałych.
  • Identyfikacja usprawnień procesów oraz wsparcie projektów i migracji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości, z uwzględnieniem środków trwałych.
  • Umiejętność obsługi systemów ERP, szczególnie SAP będzie dodatkowym atutem.
  • Dobra znajomość MS Excel oraz umiejętność analitycznego myślenia.
  • Zdolność do pracy zespołowej oraz skutecznej komunikacji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pracowniczych, w tym prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urządzenia Home-Office, kartę Myltisport oraz karty lunchowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy w modelu hybrydowym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.