Opis stanowiska pracy

 W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników (z orzeczeniem o niepełnosprawności)  do pracy na stanowisku Kasjer-Sprzedawca.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska
  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich
  • Minimalizacja poziomu strat w sklepie
  • Rozliczanie kasy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Zmianowy czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Paczki świąteczne

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie