Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.

Dla mojego klienta, firmy międzynarodowej z branży produkcyjnej, poszukujemy Key Account Managera.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Realizacja sprzedaży zgodnie z ustalonymi celami,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami w podległym regionie,
  • Analiza danych i identyfikacja trendów sprzedażowych klienta,
  • Realizacja sprzedaży zgodnie z ustalonymi celami i planami,
  • Zarządzanie danymi klientów w systemach: CRM, SAP, PT itd.
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • Pozyskiwanie i realizacja zamówień,
  • Monitorowanie konkurencji,
  • Badanie potrzeb klientów,
  • Wspieranie procesu reklamacyjnego,
  • Udział w targach i inyych wydarzeniach sprzedażowych,
  • Planowanie i estymowanie krótko i długoterminowej sprzedaży,
  • Współpraca z mechendisingiem,

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: sprzedaż lub marketing)
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG/B2B
  • Umiejętność analizowania raportów
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętność zarządzania relacjami z Klientami
  • dobra znajomość MS Office oraz SAP/ERP
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
  • Bogaty pakiet socjalny (Multisport, Fundusz Zdrowotny, wczasy pod gruszą, dopłata do wypoczynku dla dzieci, itp.)
  • Premie kwartalne
  • Samochód, laptop, telefon
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.