Key Account Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, skandynawskiego producenta elektroniki poszukujemy osoby, która dołączy do działu sprzedaży będąc odpowiedzialna za klientów na terenie południowej Polski.

Key Account ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zakres zadań:

  • Nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami na terenie południowej Polski (dolnośląskie, małopolskie, śląskie) – klienci OEM, ODM, EMS w branży medycznej, automotive, obronności, przemysłowej, energetycznej, kolejowej, bezpieczeństwa i telekomunikacji
  • Doradztwo techniczne w ramach projektów handlowych
  • Monitoring rynku i działań branżowych
  • Przygotowywanie ofert i monitorowanie poszczególnych etapów realizacji projektów
  • Prowadzenie prezentacji w zakresie oferowanych rozwiązań
  • Współpraca z dostawcami rozwiązań i zakładami produkcyjnymi
  • Udział w eventach branżowych i organizacja wyjazdów szkoleniowych dla klientów

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Doświadczenie handlowe w branży elektroniki
  • Umiejętność połączenia kompetencji sprzedażowych z wiedzą techniczną
  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektroniki/ elektrotechniki/automatyki/ elektryki lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym
  • Samodzielności w działaniu i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Aktywne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych zgodnie z wymaganiami roli

Nasz Klient oferuje:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover)
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego (Multisport)
  • Dofinansowanie do kursów językowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.