Kierowca C+E - Niemcy - SILOS - polska dyspozycja - SYSTEMY 2/2, 2/1, 3/1

Olis Bartosz Bołtruczyk

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy dla Kierowcy C+E

Ciągnik siodłowy + naczepa Silos

Praca w systemie 2/2 , 2/1, 3/1, 4/1, 8/2 , bez systemu

Na bazie firmy pełne zaplecze socjalne.

Lokalizacja: Kassel (465km od Świecka)

  • SILOS – transport gipsu / cementu

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Diety 20€/40€
  • Dodatek na paliwo 50€
  • Możliwość pracy w soboty za dodatkowym wynagrodzeniem 115€
  • Szkolenie wprowadzające z doświadczonym kierowcą

Wynagrodzenie netto

System 2/2 1500€ brutto + diety 20€/40€

  • I klasa podatkowa: około 1700€ netto + 50€ paliwo
  • III klasa podatkowa: około 1750€ netto + 50€ paliwo

System 2/1 2050€ brutto + diety 20€/40€

  • I klasa podatkowa: około 2205€ netto + 50€ paliwo (3 tygodnie pracujące)
  • III klasa podatkowa: około 2350€ netto + 50€ paliwo (3 tygodnie pracujące)

System 3/1 2200€ brutto + diety 20€/40€ 15 dni urlopu

  • I klasa podatkowa: około 2290€ netto + 50€ paliwo (3 tygodnie pracujące)
  • III klasa podatkowa: około 2470€ netto + 50€ paliwo (3 tygodnie pracujące)

System 4/1 2300€ brutto + diety 20€/40€ 18 dni urlopu

  • I klasa podatkowa: około 2565€ netto + 50€ paliwo (4 tygodnie pracujące)
  • III klasa podatkowa: około 2770€ netto + 50€ paliwo (4 tygodnie pracujące)

System 8/2 2350€ brutto + diety 20€/40€

  • I klasa podatkowa: około 2615€ netto + 50€ paliwo (4 tygodnie pracujące)
  • III klasa podatkowa: około 2790€ netto + 50€ paliwo (4 tygodnie pracujące)

Wymagania

  • doświadczenie min 3 miesiące jako kierowca C+E (nie potrzebujesz doświadczenia na silosie)
  • brak wymogu znajomości języka obcego – kontakt w języku Polskim

Prezentacja firmy

Cześć, nazywam się Bartosz Bołtruczyk i większość życia zawodowego spędz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
7 310PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców