Kierowca C+E → praca w systemie 2/2 !

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, Kassel, Krefeld, Hamburg, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Kassel, Krefeld, Hamburg

Opis stanowiska

  • Praca jako kierowca samochodów ciężarowych
  • Transport artykułów spożywczych

  • Dostawa do klientów w regionie
  • Praca w miejscowościach: Krefeld (47829), Kassel (34355)
  • Praca od zaraz

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie min. 3-letnie jako kierowca zawododwy
  • Karta kierowcy (kod 95)
  • Elastyczność
  • Znajomość języka niemieckiego (min.A1/A2)

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Wynagrodzenie od 2450€ netto

  • Zatrudnienie bezpośrednio w firmie, nie przez agencję
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Dodatek - jednorazowa kilometrówka
  • Możliwość długoterminowej współpracy
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.