Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0687

Obowiązki:

Przewóz towarów w komunikacji krajowej według ustalonego harmonogramu. Pilnowanie terminowości realizacji transportu. Realizacja dostaw, sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami magazynowymi. Załadunek i rozładunek towaru. Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego ładunku przed uszkodzeniem lub zaginięciem podczas transportu. Prowadzenie dokumentacji jazdy i zgłaszanie dyspozytorowi ewentualnych usterek. Obsługa, konserwacja, utrzymanie czystości i drobne naprawy pojazdu w czasie transportu. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Realizacja dostaw z odpowiednio wypełnionymi dokumentami. Przywożenie zwrotów od klientów z dokładnie wypisanymi dokumentami (pełne nazwy towaru wraz z określeniem rodzaju i ilości). Pilnowanie aby podpis odbierającego dostawę był czytelny i zgodny ze stanem faktycznym. Dokładne i czytelne wypełnianie dowodów wpłaty dla klientów, odpowiedzialność za powierzoną gotówkę, rozliczenie gotówki z biurem handlowym lub właścicielem firmy. Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdu. Dbanie o bezpieczeństwo przy zakładaniu i rozładunku, ponadto kierowca jest zobowiązany do poddawania się okresowym badaniom lekarskim i dbania o aktualizację swoich uprawnień zawodowych.
*Praca: głównie teren województw: podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C + E

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania: wykształcenie minimum średnie. prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia na przewóz rzeczy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych i pracy w charakterze kierowcy zawodowego, zaświadczenie o niekaralności, doświadczenie minimum 2 lata w pracy kierowcy, doświadczenie w transporcie ciężarowym, umiejętność obsługi tachografu, znajomość przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy, umiejętność szybkiej reakcji w niespodziewanych sytuacjach, elastyczność i dobra ocena sytuacji, umiejętność maksymalnego skupienia uwagi na prowadzeniu samochodu, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Supska 8A, 18-423 Przytuły, powiat: łomżyński, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV należy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@kobi24.com.pl - z tytułem: Kierowca C+E

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: https://www.facebook.com/zmkobi

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy