Kierowca ciężarówki CE Niemcy

EastGate Recruitment

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis / Obowiązki:
Miejsce pracy: Bielefeld, Niemcy.
Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie.
Umowa o pracę stałą z niemiecką firmą transportową.
Transport będzie się odbywał ciężarówkami z przyczepą z przednią osią skrętną, tkw.: Kontenery BDF, Wechselbrücke.
Praca polega na transporcie przesyłek pocztowych. Są to stałe trasy na terenie Niemiec.
Samodzielna wymiana przyczepy kontenera.

Oferujemy:

Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne.
Zarobki miesięczne netto: od 2300 euro.
Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres mailowy

w temacie prosimy wpisać "Kierowca Niemcy"

Wymagania

Prawo jazdy klasy CE (95).
Doświadczenie zawodowe jako kierowca CE na przyczepie typu Kontener BDF, Wechselbrücke.
Podstawowa znajomość języka niemieckiego, znajomość słownictwa fachowego w zawodzie kierowcy, jak liczebniki, listy przewozowe.
Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu pracy.

Prezentacja firmy

EastGateRecruitment jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Rejestru ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców