Kierowca kat. B od zaraz

Innovative Transports Cars

31-564 Kraków, małopolskie

Oferta promowana

Opis stanowiska pracy

Naszą misją jest połączenie tego, co najlepsze w aplikacjach mobilnych i tradycyjnych taksówkach oraz stworzenie nowego poziomu usług na przejrzystych zasadach działania.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOBIETY, SENIORÓW, STUDENTÓW, UCZNIÓW ORAZ OSOBY UCZĄCE SIĘ - NIE DYSKRYMINUJEMY NIKOGO ZE WZGLĘDU NA WIEK, PŁEĆ CZY NARODOWOŚĆ :) PRACA JEST NA TERENIE KRAKOWA

U nas istnieje również możliwość podjęcia współpracy dorywczej lub weekendowej.

Zapraszamy do rekrutacji kandydatów również z innych regionów.

To oferujemy

➡️ Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym) lub inny rodzaj umowy dopasowany do Twoich potrzeb

➡️ Kwota gwarancyjna, system prowizyjny

➡️ Program motywacyjny tzw. "System Poleceń Kierowców"

➡️ Grafik ustalany indywidualnie / system 12h

➡️ Firmowy samochód hybrydowy Toyota Corolla lub Suzuki Swace 2024 r. wersja "Style" /kombi

➡️ Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, uchwyt, ładowarkę, kartę paliwową Orlen)

➡️ Wszystkie koszty eksploatacji po stronie firmy

➡️ Bezpłatne przejazdy przez bramki na autostradach A4, A2 i AmberOne A1

➡️ Bezpłatny, firmowy parking dla naszych kierowców

➡️ Bezpłatną pomoc w uzyskaniu uprawnień

➡️ Brak ukrytych opłat, kosztów i weksli in blanco

➡️ Pomoc w szybkim wyrobieniu badań lekarskich + zwrot kosztów

➡️ Wsparcie 24/7 i pomoc kierowcom w takich sytuacjach jak np. awaria samochodu

➡️ Szkolenia wdrażające oraz z przepisów Taxi - dla wszystkich

➡️ Jazdę "od zaraz"

➡️ Działamy zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa oraz z Ustawą o transporcie drogowym !!!

Wymagania

➡️ Czynne polskie prawo jazdy kat. B

➡️ Aktualne zaświadczenie o niekaralności z Sądu (warunek konieczny) nie starsze niż 30 dniowe

➡️ Brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku kierowcy kat. B

➡️ Uczciwość

➡️ Chęć efektywnej współpracy

➡️ Dyspozycyjność i punktualność

➡️ Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy

➡️ Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej dobrym (dotyczy obcokrajowców)

➡️ Wymagane posiadanie praw/pozwoleń do pracy w Polsce oraz polskiego prawa jazdy (dotyczy obcokrajowców)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
do ustalenia z kandydatem
Liczba wakatów:
8
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 300PLN - 9 081PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Elastyczny grafik, służbowy telefon do użytku prywatnego, samochód służbowy, brak dress code'u, bezpłatny parking dla pracowników, kawa/herbata, możliwość uzyskania uprawnień, podsuwa, napiwki, premia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców