Kierowca kat. C, Holandia

InterKadra Sp. z o.o.

Niderlandy, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Niderlandy

Zakres obowiązków:

  • Sprawny, efektywny i bezpieczny załadunek, transport i rozładunek różnorodnych towarów (gównie alkohol);
  • Sygnalizacja i rejestracja nieprawidłowości;
  • Sprawdzanie poprawności dokumenty przewozowe;
  • Prawidłowa rejestracja i zgłaszanie reklamacji i szkód;
  • Codzienna kontrola pojazdu pod kątem uszkodzeń;
  • Praca fizyczna przy rozładunku i załadunku;
  • Transport towarów na terenie Holandii (10-20lokalizacji);
  • Terminowe dostawy do klientów;
  • praca we 2-osoby.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C;
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia;
  • Kod 95;
  • Posiadanie cyfrowej karty kierowcy;
  • Język angielski/niderlandzki - komunikatywny;

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę;
  • stawkę godzinową podstawową: €16,25 - €17,58 w zależności od doświadczenia kandydata;
  • tygodniówki!
  • 25 dni urlopu i 3,5 dnia ATV w roku;
  • Dodatek za nadgodziny 130%;
  • Sobota dodatek 150%;
  • W niedziele i święta dopłata (jeśli dotyczy) w wysokości 200%.

Lokalizacja: miejscowość Berkel en Rodenrijs

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.