Opis stanowiska pracy

·         realizacja prac transportowych, rozładunkowych i załadunkowych,

·         przestrzeganie obowiązujących procedur instrukcji i regulaminów,

·         praca na wywrotce 3 lub 4 osie

·         transport  materiałów budowlanych

·         praca na terenie kraju

 Oferujemy

·         atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo,

·         współudział w odważnych przedsięwzięciach inżynieryjnych,

·         przyjazną atmosferę w pracy,

·         umowę o pracę na pełny etat,

·         stabilne warunki zatrudnienia,

·         niezbędne narzędzia pracy,

·         pełne ubezpieczenie,

·         prywatną opiekę medyczną,

·         możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,

·         szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

·         posiłki regeneracyjne

·         odzież roboczą i ochronną

Wymagania

·         prawo jazdy kat C

·         ważna karta kierowcy

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         dyspozycyjność, sumienność,

·         odpowiedzialność i zaangażowanie,

·         znajomość przepisów i zasad BHP

·         inne uprawnienia są dodatkowym atutem

·         bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu

Prezentacja firmy

Od 2015 roku tworzymy naszą firmę i dbamy o rozwój infrastruktury kole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna