Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/8968

Obowiązki:

Prowadzenie pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka. Wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. braku dojazdu, braku pojemnika, braku kontenera. Transport odpadów na terenie Gdańska po wyznaczonej trasie, wywóz odpadów do zakładu utylizacji, właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku, przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym, przestrzeganie przepisów ppoż oraz bhp, dbanie o stan techniczny pojazdu. Codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu oraz utrzymywanie w nim porządku. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, czynne prawo jazdy kat C, aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej, minimum 2 lata doświadczenia udokumentowanego w prowadzeniu pojazdów o łącznej masie pow. 3,5 tony, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, gotowość do pracy zmianowej, bardzo dobra organizacja pracy, wysoki poziom kultury osobistej. Mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń HDS, znajomość topografii Gdańska, doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka oraz ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego.

Miejsce pracy: Konna 35, 80-174 Otomin, powiat: gdański, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: - CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy