Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/8474

Obowiązki:

Prowadzenie pojazdu zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Dostarczanie towarów zgodnie z ustalonym harmonogramem. Sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed rozpoczęciem podróży. Konserwacja i pielęgnacja pojazdu, w tym regularne dbanie o czystość. Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom lub towarom podczas podróży. Pobieranie i dostarczanie dokumentów związanych z przewozem. Prawidłowe i terminowe składanie raportów dotyczących przejechanych tras. Dbanie o dobre relacje z klientami podczas dostarczania towarów lub przewożenia pasażerów. Monitorowanie warunków pogodowych i dostosowywanie jazdy do obowiązujących warunków. Zgłaszanie wszelkich problemów i awarii pojazdu do przełożonych. Bezpieczne i umiejętne operowanie wszelkimi funkcjami pojazdu, takimi jak oświetlenie, klimatyzacja lub systemy nawigacji. Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach ustalonych z pracodawcą.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. C

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia w prowadzeniu pojazdu ciężarowego. Posiadanie aktualnego prawa jazdy kat. C lub CE. Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce. Umiejętność obsługi i utrzymania pojazdu w dobrym stanie technicznym. Umiejętność odnajdywania się w nawigacji oraz korzystanie z systemu GPS. Umiejętność czytania i rozumienia dokumentów dotyczących przewozu towarów. Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność w kontaktach z klientami i innymi członkami zespołu. Sprawność fizyczna i umiejętność utrzymania koncentracji podczas długotrwałej jazdy. Wysoka odpowiedzialność za bezpieczeństwo pasażerów i towarów przewożonych pojazdem. Terminowość, punktualność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Chęć do ciągłego doskonalenia się i uczenia nowych umiejętności związanych z transportem drogowym. Znajomość podstawowych technik załadunku i rozładunku towarów. Znajomość obsługi urządzeń do zamocowania ładunku. Znajomość podstawowych zasad i procedur awaryjnych oraz umiejętność szybkiego reagowania w nagłych sytuacjach na drodze. Zaangażowanie w utrzymanie czystości wewnątrz pojazdu oraz dbałość o wygląd i stan techniczny pojazdu. Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach, w tym w weekendy i święta.

Miejsce pracy: NIEBOROWSKA 24D/12, 80-034 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive