Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą działu druku i introligatorni
  • Nadzór nad terminowym i jakościowym realizowaniem procesów produkcyjnych
  • Organizowanie i kontrolowanie pracy podległych pracowników
  • Dbanie o poprawność raportowania i dokumentacji produkcji

Nasze wymagania:

  • Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na stanowisku Kierownika produkcji lub pokrewnym w drukarni lub introligatorni
  • Bardzo dobra zdolność zarządzania podległym zespołem pracowników
  • Wiedza z zakresu przepisów BHP i kodeksu pracy

To oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

Prezentacja firmy

Firma Paragon Poland Sp. z o.o. jest miedzynarodowym leaderem mar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości