Kierownik - Magazynier

Komagra Sp. z o.o

Nysa, opolskie

Komagra Sp. z o.o. jest największym w kraju producentem oleju rzepakowego na cele techniczne, który sprzedawany jest wyłącznie jako komponent do produkcji biopaliw, do największych odbiorców w kraju i za granicą. Siła spółki zbudowana jest na mocnych fundamentach jakie tworzą kompetencje w sferze organizacji bazy surowcowej i wysokie uznanie wśród producentów surowców rolnych.

Miejsce pracy: Nysa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie gospodarką magazynową.
  • Dokonywanie prawidłowego przyjęcia surowca, ze szczególnym zwróceniem uwagi na ważenie, pobieranie prób i ocenę jakościową.
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Kontrola terminów legalizacji wag samochodowych i urządzeń laboratoryjnych oraz kalibracji pozostałych urządzeń, które tego wymagają.
  • Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca, oraz jego czyszczenie zapewniające możliwość identyfikacji partii przyjmowanego/przemieszczanego i wydanego surowca.
  • Poddawanie przyjętego do magazynu surowca odpowiednim zabiegom konserwacyjnym, tj. suszenie, czyszczenie, wietrzenie.
  • Nadzór nad terminowym wydawaniem surowców wg ustalonych wymagań jakościowych.
  • Bieżąca kontrola jakości składowanego surowca.
  • Sporządzanie dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa programów magazynowych.
  • Nadzór nad pracą pracowników magazynu, w tym prowadzenie instruktażu i szkolenia pracowników magazynu w zakresie prawidłowości wykonywania przez nich obowiązków oraz nadzór nad przestrzeganiem wymogów BHP.

Nasze oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku ( np. kierownik magazynu).
  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe o profilu rolniczym, zarządzanie).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę "Ticket Sport & Culture".
  • Laptop, telefon komórkowy.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach i kursach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj"
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Zakład Olejów Roślinnych w Tychach stanowiący własność spółki jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów produkcji oleju rzepakowego w kraju. Oddany do eksploatacji w grudniu 2007 roku, składa się z: kompleksu magazynów ziarna rzepaku, tłoczni, sekcji ekstrakcji, magazynów produktów gotowych na olej surowy i magazynów na śrutę rzepakową.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii tłoczenia i ekstrakcji Zakład produkuje olej o najwyższej jakości w zakresie parametrów technicznych istotnych dla uzyskania estrów metylowych stanowiących biopaliwo oraz poekstrakcyjną śrutę rzepakową.
DOŁĄCZ DO NAS - www.komagra.pl

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy