Kierownik Obiektów/Dział utrzymania czystości/Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dussmann Polska, międzynarodowa firma działająca w branży usług FM, w związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału w sektorze usług utrzymania czystości zatrudni:

Kierownika Obiektów na terenie Poznania

Zapraszamy również ambitnych brygadzistów – wystarczy udokumentowane doświadczenie w branży usług porządkowych

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę,

·         zadaniowy tryb pracy,

·         szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji oraz realizację własnych pomysłów,

·         dobrą atmosferę pracy w zgranym, lubiącym się zespole,

·         niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie merytoryczne przełożonych,

·          możliwość przestąpienia do pakietu prywatnych usług medycznych, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport

Zapewniamy, że skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami spełniającymi nasze oczekiwania:

·         Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

·         Profesjonalizm w działaniach związanych z procesem obsługi Klienta,

·         Znajomość wymaganych na tym stanowisku technologii

·         Umiejętność kalkulowania kontraktów

·         Obsługa pakietu MS Office,

·         Dyspozycyjność,

·         Prawo jazdy,

·         Doskonała organizacja własnego czasu pracy,

Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie:

·         Zarządzanie realizacją usług porządkowych w sposób zapewniający efektywne utrzymanie czystości

·         Utrzymanie rentowności kontraktów poprzez wprowadzanie rozwiązań gwarantujących oczekiwane wyniki

·         Współpraca z Działem Handlowym w zakresie pozyskiwania nowych kontraktów

·         Nadzór nad gospodarką materiałowo-sprzętową oraz kontrola kosztów operacyjnych

Oferta skierowana jest również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym dodatkowo oferujemy dofinansowanie do leków w wysokości 2000 zł rocznie oraz miesięczny dodatek rehabilitacyjny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem formularza APLIKUJ

Wymagania

- doświadczenie w branży utrzymania czystości

- umiejętność zarządzania zespołem

-pakiet MS Office

-prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy