Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2332

Obowiązki:

Nadzór nad planowaniem produkcji, zakupami, logistyką i inżynierią, nadzór nad kosztami budżetu produkcji, kompleksowe zarządzanie produkcją (kontrola terminowości dostaw, rozliczenia), ustalanie priorytetów produkcyjnych, przygotowywanie raportów i analiz
optymalizacja zapasów magazynowych, analiza wydajności produkcji, ciągłe doskonalenie procesu planowania produkcji, współpraca z działami produkcyjnym, inżynieryjnym i logistycznym, praktyczne podejście do mentalności zawodowej, ciągła komunikacja z dyrekcją.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym lub biznesowym, minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zarządzaniu projektami w firmie produkcyjnej, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów, myślenie strategiczne, umiejętności przywódcze i organizacyjne, praktyczna wiedza z zakresu rozliczania kosztów produkcji i zarządzania, zasobami materiałowymi, umiejętności organizacyjne, analityczne, komunikacyjne i negocjacyjne, umiejętność pracy pod presją i stresem, umiejętność podejmowania decyzji, budowanie dobrych relacji z zespołem, umiejętność koordynowania wielu zadań, dbałość o szczegóły, zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej, znajomość systemów ERP, znajomość rysunków technicznych w programach AutoCad i Inventor. Oferta: atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednio do doświadczenia, premia za udany rok, dodatkowe szkolenie/szkolenie, jeśli zajdzie taka potrzeba, umowa o pracę, ubezpieczenie grupowe, raportowanie bezpośrednio do dyrekcji. Kontakt mailowy: aleksandra.pouwels@ice-trade.com lub tel: + 42 194 8222 891

Miejsce pracy: Piaskowa 19, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Prosimy o przesłanie CV (z klauzulą) wraz z listem motywacyjnym wyłącznie w języku angielskim na e-mail: aleksandra.pouwels@ice-trade.com. Informacje +421 948 222 891

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy