Kierownik Produkcji - opakowania/etykiety - rekrutacja online

HRK S.A.

Pruszków, mazowieckie

HRK S.A.
Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną z branży produkcji etykiet, która posiada mały 30-osobowy zakład produkcyjny w okolicach Pruszkowa.

Kierownik Produkcji - opakowania/etykietyMiejsce pracy: Pruszków
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległym zespołem 30 pracowników, motywowanie i rozwój
  • bieżąca organizacja produkcji oraz realizacja nałożonych celów produkcyjnych i jakościowych
  • tworzenie harmonogramów produkcji i kontrola ich realizacji
  • zapewnienie zasobów niezbędnych do zapewnienia ciągłości produkcji
  • bieżąca analiza oraz raportowanie wyników produkcyjnych
  • poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy produkcyjne
  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • udział w inwestycjach technologicznych
  • zarządzanie serwisami zewnętrznymi
Wymagania pracodawcy:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne, inżynierskie
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min B2 – jest wymogiem koniecznym
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku lidera/kierownika zmiany/kierownika produkcji
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej z branży opakowaniowej, etykiet, fleksograficznej będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu planowania produkcji oraz metod optymalizacji produkcji
  • mile widziana wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn, linii produkcyjnych
  • dobra znajomość Excel
  • dobra znajomość systemów ERP
Oferta pracodawcy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • realne możliwości rozwoju
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pełna swoboda działania w zakładzie nastawionym na ciągły rozwój
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.