Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2260

Obowiązki:

według stanowiska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Oczekiwania wobec kandydatów:- Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne- Doświadczenie w zarządzaniu projektami - 3 lata- Wybitne zdolności organizacyjne- Wysoka komunikatywność i zdolności przywódcze- Wielozadaniowość- Umiejętność budowania relacji- Umiejętność pracy pod presją- Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie- Znajomość j. angielskiego - poziom zaawansowany- Prawo jazdy kat. BZadania:- Realizacja projektów w wyznaczonym czasie i budżecie- Ustalanie konkretnych celów biznesowych, założeń technologicznych i organizacyjnych projektu- Tworzeniu planu projektu oraz harmonogramu działań niezbędnych do jego wykonania,- Proponowanie działań korygujących, aby usprawniać realizowanie projektów przy użyciu nowoczesnych metod i narzędzi- Określenie zasobów potrzebnych do realizacji projektu,- Tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej- Efektywne zarządzanie zespołem projektowym- Dbanie o jakość realizowanych zadańNaszym pracownikom oferujemy:Pełną wyzwań pracę, możliwość stałej współpracy z firmą, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola, zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne. Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej, możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach ,możliwość dalszego awansu, dużą samodzielność w działaniu, bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną, praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Miejsce pracy: SKRAJNA 41A, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Project Management