Kierownik robót rusztowań → Krapkowice

Sedulus Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Miejsce pracy: Krapkowice

Opis stanowiska

  • Praca na terenie zakładu
  • Nadzór nad robotami rusztowaniowymi
  • Praca w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej
  • Praca w Krapkowicach (47-303)

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie na w/w stanowisku (wymóg konieczny)
  • Uprawnienia konstrukcyjno-budowlane
  • Wymagane prawo jazdy

Oferujemy

  • Polską umowę o pracę (nie przez Agencję Pracy)
  • Możliwość pracy na umowie B2B lub innej
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zapewnione podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.