Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0614

Obowiązki:

Zarządzanie projektami remontowo-budowlanymi:
-Planowanie, koordynacja i nadzór nad pracami remontowo-budowlanymi w firmie
-Przygotowywanie harmonogramów prac oraz monitorowanie postępu realizacji zadań
-Współpraca z wykonawcami zewnętrznymi oraz kontrola jakości wykonanych prac
-Administracja i obieg dokumentów
-Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji technicznej związanej z projektami remontowo-budowlanymi
-Przygotowywanie raportów z postępu prac oraz dokumentacji kosztowej
-Nadzór nad zgodnością realizowanych projektów z przepisami prawa oraz wewnętrznymi procedurami
Zarządzanie zespołem:
-Rozdzielanie obowiązków i zadań w zespole, monitorowanie ich wykonania oraz ocena efektywności pracy
-Rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie decyzji dotyczących działań zespołu
Budżetowanie i kontrola kosztów:
-Opracowywanie budżetów projektów remontowo-budowlanych oraz monitorowanie ich realizacji
-Analiza i optymalizacja kosztów związanych z realizacją projektów
-Nadzór nad zakupem materiałów i usług potrzebnych do realizacji zadań
-Utrzymanie infrastruktury technicznej:
-Nadzór nad utrzymaniem i konserwacją budynków oraz infrastruktury technicznej firmy
-Organizowanie przeglądów technicznych i napraw
-Współpraca z działem utrzymania ruchu oraz innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości operacyjnej

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 2)

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: Budownictwo, Inżynieria lądowa, Zarządzanie w budownictwie

Pozostałe wymagania:

  • -Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm i standardów związanych z branżą remontowo-budowlaną-Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zdolność do podejmowania szybkich i trafnych decyzji-Znajomość narzędzi do zarządzania projektami oraz programów do kosztorysowania.

Miejsce pracy: Kostrzyńska 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media