Komisjoner → Praca dla par w Niemczech!

Sedulus Sp. z o.o.

Niemcy, Ulm, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Ulm

Opis stanowiska

  • Komisjonowanie produktów na magazynie
  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Przyjmowanie, pakowanie i wysyłka towarów
  • Lekka praca dla par na 2 zmiany
  • Praca w Ulm (89073)

Wymagania stanowiska

  • Doświadczenie w pracy jako komisjoner/magazynier
  • Niewymagana znajomość j.niemieckiego!!!
  • Gotowość do pracy na 2 zmiany
  • Sprawność fizyczna
  • Samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie od 1500€ netto

  • Praca również dla par/grup
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.