Opis stanowiska pracy

Placówka zatrudni pracownika na stanowisko konserwator/dozorca. Praca zmianowa 6-14/11-19
Wymagania:
samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, sumienność, rzetelność Zakres obowiązków: utrzymywanie porządku na obejściach nieruchomości oraz wewnątrz placówki , koszenie trawników w okresie letnim, odśnieżanie w okresie zimowym, wykonywanie drobnych prac naprawczych, porządkowanie ogrodu Oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy