KONSTRUKTOR - KIEROWNIK PROJEKTU

Idsol Sp. z o.o.

Prątnica, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/2351

Obowiązki:

Projektowanie innowacyjnych systemów transportu bliskiego oraz urządzeń specjalnych, Tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej, w tym rysunków złożeniowych, wykonawczych oraz instrukcji obsługi,
Nadzór nad prowadzonymi instalacjami w całym kraju,
Wsparcie produkcji w nowych projektach.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Nasze wymagania: Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Automatyka i Robotyka), Doskonała znajomość rysunku technicznego, Biegłość w pracy z oprogramowaniem AUTOCAD oraz SolidWorks na poziomie średnio zaawansowanym, Rozwinięta wyobraźnia techniczna oraz umiejętność projektowania skomplikowanych urządzeń, Mile widziana znajomość języka angielskiego, Prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju, Umiejętność efektywnej pracy zespołowej, Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań, Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie. Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, Ubezpieczenie na życie, Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole, Możliwość rozwoju zawodowego, Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Kontakt tel: 797 724 585 - Monika Żurańska lub mailowy - sekretariat@idsol.eu

Miejsce pracy: 14-160 Prątnica 39, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca IT - Project Management

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy