Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
Konsultant ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckimMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Profesjonalna obsługa klientów poprzez telefon i komunikatory, zapewniając im wsparcie na najwyższym poziomie.
  • Przygotowywanie czytelnych instrukcji dotyczących naszych usług w celu ułatwienia ich zrozumienia przez klientów.
  • Koordynacja procesu zmiany dostawców usług internetowych, dbając o płynność i minimalizację ewentualnych niedogodności dla klienta.
  • Współpraca z klientami w zakresie proponowanych zmian, zapewniając jasną komunikację i zgodność oczekiwań.
  • Wprowadzanie niezbędnych modyfikacji w systemie, dostosowując go do zmieniających się potrzeb klientów.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2+/C1.
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i organizacji pracy.
  • Elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Zorientowanie na klienta i umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Program Wsparcia Pracowników z dostępem do pomocy psychologicznej dla Ciebie i Twoich bliskich.
  • Dodatkowy dzień wolny przeznaczony na działalność wolontariacką zgodną z Twoimi zainteresowaniami.
  • System premiowy oparty na osiąganych wynikach.
  • Wsparcie w relokacji dla osób spoza regionu.
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach firmowych i grupach zainteresowań, sprzyjających integracji i rozwojowi osobistemu.
  • Szanse na awans i objęcie stanowiska Trenera Wewnętrznego.
  • Pakiet opieki medycznej LuxMed oraz grupowe ubezpieczenie w Generali.
  • Dostęp do benefitów pracowniczych, takich jak karta Multisport Plus/Classic czy platforma MultiKafeteria.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.