Kontroler jakości / Łódź / dwie zmiany

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Łódź, Polska
Opis stanowiska

Firma od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji elementów metalowych dla wszystkich sektorów przemysłu. Realizuje indywidualne zamówienia klientów od projektu, aż po dostawę i montaż. Oferuje szeroki zakres rozwiązań ekspozycyjnych i wyposażeniowych w oparciu o najwyższe rozwiązania technologiczne.

Aktualnie, dla Naszego Klienta szukamy osób na stanowisko: Kontroler jakości.

Lokalizacja: Łódź ul. Krzemieniecka.

Oferujemy:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • praca na dwie zmiany (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku,
  • wynagrodzenie: ustalane wraz z Tobą na rozmowie w firmie, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje,
  • wsparcie rekrutera na każdym etapie rekrutacji.

Zadania:
  • kontrola wymiarowa, wizualna i funkcjonalna wyrobów- wykonywanie audytów procesu (produktu) komponentów metalowych,
  • zatwierdzanie i odrzucanie partii wyrobów (półproduktów),
  • przeprowadzanie analiz braków i niezgodności na linii produkcyjnej oraz ich minimalizacja,
  • raportowanie przeprowadzanych kontroli jakości.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (znajomość rysunku technicznego i obsługi sprzętu pomiarowego),
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • obsługa komputera i systemów ERP (mile widziana),
  • zaangażowanie, sumienność oraz komunikatywność.

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski.

Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Kontakt telefoniczny z kandydatem- przedstawienie oferty oraz warunków zatrudnienia

  • Rekomendacja

  • Spotkanie w siedzibie firmy

  • Decyzja

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, zachęcamy do składania swoich aplikacji lub kontaktu: 571 243 498.

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.